Online rezervace
    +420 728 694 506 / +420 722 052 645

Ubytování

Apartmány jsou zařízeny v italském designu a kromě soukromí a pohodlí nabízíme především osobní přístup ke každému hostovi.

Úklid a výměna ručníků každé tři dny, bezplatný úklid po odjezdu a kompletní vybavení vč. uzamykatelného sejfu, satelitní televize a wifi spojení jsou samozřejmostí ve všech apartmánech. Stejně tak jako vlastní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem vč. vysoušeče vlasů a bezplatných toaletních potřeb (při příjezdu). Apartmány mají obývací pokoj, plně vybavený kuchyňský kout, Nesspreso kávovar, ložnici s dvoulůžkem. Rozkládací sedací souprava umožňuje rozšířit počet hostů na tři, případně čtyři osoby (v případě přidané přistýlky, která je také k dispozici).


Apartmány Žatecká

Apartmány jsou umístěny v budově Art Deco z roku 1914. Budova byla navržena architektem Františkem Schlafferem speciální metodou, za použití příměsi železa, která zapříčiňuje samovolné tmavnutí vnějšího vzhledu domu. Historii domu dokresluje vstup zdobený rozpínajícími se křídly ďábla a hadem, kteří znázorňovali hříšnost ulice v dávné minulosti. Nad tím umístěný medailonek Madony s dítětem, naopak lákaly do domu, jako do prostor čistých a klidných.

V této budově (s výtahem) se nachází i naše kancelář, která je pro hosty otevřena každý den od 9:00 do 18:00 hodin.

Zde nabízíme tyto typy apartmánů:

  • 2x Suite Executive
  • 4x Junior Suite

Apartmány Maiselova

Apartmány jsou umístěny v ulici, která je spojnicí Židovského a Starého města Pražského. Jedná se o rovnoběžnou ulici s vyhlášenou obchodní třídou Pařížská. Těsné sousedství se Staronovou synagogou a Starým židovským hřbitovem činí z apartmánů unikátní místo s výhledem na historické památky Prahy.

V této budově (bez výtahu vzhledem k těsnému sousedství chráněného židovského hřbitova) se nachází tyto typy apartmánů:

  • 2x Suite Luxury
  • 4x Standard apartment

Srdečně Vás uvítáme Váš My House Apartments!

Junior apartmán

Apartmán pro 2 osoby s královskou postelí  a možností ubytovat třetí osobu(dospělého i dítě) na rozkládacím gauči.

Příslušenství: Koupelna s vanou nebo sprchou, 1x set kosmetiky, fén, wc, ložnice, wifi zdarma, úklid každé 2 dny, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyň, mikrovlnná trouba, jídelní kout, pračka, trezor, plazmová televize, Nespresso kávovar, varná konvice.

Executive apartmán

Apartmán pro 2 osoby s královskou postelí  a s možností ubytovat třetí osobu(dospělého i dítě) na rozkládacím gauči.

Příslušenství: Koupelna s vanou nebo sprchou, 1x set kosmetiky, fén, wc, ložnice, wifi zdarma, úklid každé 2 dny, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kuchyň, mikrovlnná trouba, jídelní kout, pračka, trezor, plazmová televize, Nespresso kávovar, varná konvice.

Objevte centrum zlaté Prahy

Uvařte si domácí jídlo ve vlastní kuchyni nebo navštivte jednu z mnoha restaurací v okolí

Klid a soukromí – to jsou výhody našich apartmánů