Online rezervace
    +420 728 694 506 / +420 722 052 645

Kde se nacházíme

Poznejte historické i současné srdce Evropy – stověžatou Prahu

Nabízíme ubytování i relaxaci v historickém centru města v jednom z našich apartmánů umístěných  na dvou strategických místech v ulicích Maiselova a Žatecká. Výhodné umístění apartmánů na rozhraní Starého Města a Židovského města (Josefova) Vám umožňuje v klidu si vychutnat úžasnou směsici barokního, renesančního a secesního stylu staré zástavby historického centra Prahy.

Včetně obdivovaných kulturních památek města (Staroměstské náměstí se slavným Staroměstským Orlojem a Týnským chrámem 3min., Pražský hrad s Chrámem svatého Víta 40min., Karlův most 5-8min., Petřín 40min., Malá strana s Kampou 30min., Židovský hřbitov 2min., Židovské Synagogy 1-3min., Obecní dům 10min., Rudolfinum 2min., Stavovské a Národní divadlo 10min., Státní Opera 10min., Václavské náměstí s Národním muzeem 10min. ). Všechny tyto objekty se nacházejí v docházkové vzdálenosti od ubytování.

Apartmány jsou zároveň v blízkosti vyhlášené nákupní ulice Pařížská a v dosahu vynikajících restaurací a kaváren.

Možnost využití metra trasy A (3 min. chůze od obou budov) zajišťuje ideální spojení i s letištěm. Dále cesta metrem z Hlavního nádraží a Masarykova nádraží trvá přibližně 10min. 


Check-in probíhá na non-stop recepci partnerského hotelu Golden Crown v ulici Vladislavova 26, Praha 1

(15 min. chůze do apartmánu; 5 min. tramvají č.18 z “Národní třídy” na stanici “Staroměstská”)
 
Po dokončení check-inu Vás dovezeme pohodlným autem do apartmánu.
 
JAK SE DOSTANETE do hotelu Golden Crown z letiště: Jeďte autobusem č. 119 až do stanice “Nádraží Veleslavín”, ve které přestupte na metro a vystupte ve stanici “Můstek”, kde je nutné přestoupit z linky A na linku B a dojet na stanici “Národní třída”. Hotel Golden Crown se nachází jednu minutu chůze od metra . Celá cesta trvá přibližně 50 minut. Jízdenka stojí 32 Kč a je platná po celou dobu jízdy.
 
JAK SE DOSTANE do hotelu Golden Crown z hlavního nádraží: Nastupte na metro přímo na vlakovém nádraží a vystupte na stanici “Florenc” , kde je nutné přestoupit z linky C na linku B a jet až na stanici “Národní třída”, která se nachází 1 minutu chůze od hotelu.
 
Bude nám potěšením usnadnit Váš příjezd a zorganizovat pro Vás privátní transfer. Náš řidič Vás bude očekávat na místě příjezdu s cedulkou s Vašim jménem. V případě zájmu prosím poskytněte přesný čas příjezdu a číslo letu/vlaku.
 
Do 3 osob/minivan pro 4 – 8 osob
35€/45€   LETIŠTĚ → GOLDEN CROWN → APARTMÁN
30€/40€   VLAKOVÉ/AUTOBUSOVÉ NÁDRAŽÍ → GOLDEN CROWN → APARTMÁN

Kontaktujte nás

My House Apartments ****

Zatecka 41/4, 11000 Prague 1 (Czech Republic)

Otevřít v Mapách Google

+420 728 694 506 / +420 722 052 645

Email

Objevte centrum zlaté Prahy

Uvařte si domácí jídlo ve vlastní kuchyni nebo navštivte jednu z mnoha restaurací v okolí

Klid a soukromí – to jsou výhody našich apartmánů